O nas

Dom wczasowy Tulipanw Zakopanem

Komfortowe i tanie noclegi z wyżywieniem.

Cicha i spokojna dzielnica Zakopanego – Olcza.

To tu znajduje się dom wypoczynkowy Tulipan, który oferuje gościom z tanie noclegi z wyżywieniem. Niezależnie od tego, czy pragną Państwo zrelaksować się podczas spacerów szlakami widokowymi, podziwiając panoramę Tatr, czy aktywnie spędzić czas podczas kuligu czy góralskiej zabawy, nasze pokoje to doskonały wybór. Komfortowe, tanie pokoje z wyżywieniem w pakiecie, to świetne miejsce alby spędzić święta, Sylwestra czy ferie, korzystając jednocześnie z pięknych górskich okolic. Oferujemy tanie kwatery zarówno do klientów indywidualnych, jak i szkół oraz firm. Pełne wyposażenie i profesjonalna obsługa z pewnością pomogą wypocząć podczas górskiej przerwy.


Wszystko pod ręką, dobra baza wypadowa.

Osoby, które w czasie korzystania z oferty noclegów na sylwester, chcą oddać się narciarskiemu szaleństwu, z pewności zadowoli informacja o dostępnej na miejscu wypożyczalni nart. W pakiecie z tanimi noclegami i wyżywieniem oferujemy bliskość wyciągów narciarskich – w odległości 300, 500 i 800 m. Niedaleko (20 metrów od domu) jest także przystanek autobusowy, z którego udacie się Państwo np. do Krupówek, znajdujących się w odległości zaledwie 3 km. Najbliższy supermarket? Po drugiej stronie ulicy.


Miejsce dla każdego, indywidualnie lub grupowo

Oferta noclegów w Tulipanie to opcja na każdą ewentualność. Chcecie, by razem z tanimi noclegami z wyżywieniem szła możliwość gry w piłkę nożną i siatkówkę? Posiadamy boiska sportowe na powierzchni ponad 5000 m2, które przylegają do ośrodka. Dodatkowo, dysponujemy parkingiem, przygotowanym na pojazdy o każdym gabarycie. Powierzchnia ok. 800 m2 gwarantuje miejsce także dla autobusów. Bardzo dużym plusem domu wczasowego Tulipan są nie tylko tanie noclegi, ale także dobry dojazd o każdej porze roku.

W ramach pobytu nasi goście mają do dyspozycji