Okolice Domu wczasowego Tulipan

Nasz ośrodek wczasowy to nie tylko wysoki standard i liczne atrakcje dostępne na miejscu. Bliskość naturalnej przyrody Tatr nie zachęci każdego do wypraw turystycznych i spacerów. Najbliższe wyciągi narciarskie znajdują się w odległości od 300 do 800m, a dzięki pobliskiemu przystankowi BUS dojazd do oddalonych o zaledwie 3km Krupówek zajmuje dosłownie kilka minut. Poniżej znajdą Państwo informacje o miejscach w pobliżu ośrodka Tulipan wartych odwiedzenia. To doskonałe miejsce aby wynająć pokoje na ferie, sylwestra czy po prostu weekend z rodziną. A dla tych z Państwa którzy cenią sobie dobrą zabawę jesteśmy w stanie zorganizować ogniska czy kuligi. Zapraszamy do Nas zarówno gości indywidualnych, jak również grupy szkolne czy pracowników firm.

Ciekawa okolica

Nie bez przyczyny Zakopane nazywane jest zimową stolicą Polski. Takie określenie nie oddaje jednak w pełni potencjału tego miasta. Przede wszystkim, z atrakcji można korzystać cały rok – Krupówki, Gubałówka, Wielka Krokiew – wszystko to czeka na kolejnych turystów. Zachęcamy do sprawdzenia możliwości, jakie zyskacie razem ze skorzystaniem z oferty pokojów z wyżywieniem.

 

Wielka Krokiew w Zakopanem

Wielka Krokiew

Wielka Krokiew jest największą skocznią narciarską w Polsce. Jej punkt konstrukcyjny jest usytuowany na 120. metrze.

Więcej
Atrakcje Krupówek

Krupówki

Krupówki są reprezentacyjną ulicą w Zakopanem położoną w centrum miasta. Każdy turysta czuje się zobowiązany przespacerować się tą niezwykłą aleją, wpatrując się w górujący nad miastem Giewont.

Więcej
Atrakcje Zakopanego Kasprowy Wierch

Kolejka na Kasprowy Wierch

Kolejka linowa na Kasprowy Wierch działa od 1936 r. i jest pierwszym tego typu urządzeniem w Polsce i pierwszym w całych Tatrach.

Więcej
Atrakcje Zakopanego - Willa Koliba

Muzeum Stylu Zakopiańskiego

Muzeum Stylu Zakopiańskiego Willa Koliba im. Stanisława Witkiewicza, to pierwszy dom w stylu zakopiańskim wybudowany w latach 1892–1893 według projektu Stanisława Witkiewicza

Więcej
Atrakcje Zakopanego - Gubałówka

Gubałówka

Gubałówka jest jednym z najczęściej odwiedzanych i najpopularniejszych wśród turystów miejsc w Zakopanem ze względu na łatwą dostępność i niesamowite widoki.

Więcej