Okolice Domu wczasowego Tulipan

Nasz ośrodek wczasowy to nie tylko wysoki standard i liczne atrakcje dostępne na miejscu. Bliskość naturalnej przyrody Tatr nie zachęci każdego do wypraw turystycznych i spacerów. Najbliższe wyciągi narciarskie znajdują się w odległości od 300 do 800m, a dzięki pobliskiemu przystankowi BUS dojazd do oddalonych o zaledwie 3km Krupówek zajmuje dosłownie kilka minut. Poniżej znajdą Państwo informacje o miejscach w pobliżu ośrodka Tulipan wartych odwiedzenia.

 

Wielka Krokiew w Zakopanem

Wielka Krokiew

Wielka Krokiew jest największą skocznią narciarską w Polsce. Jej punkt konstrukcyjny jest usytuowany na 120. metrze.

Więcej
Atrakcje Krupówek

Krupówki

Krupówki są reprezentacyjną ulicą w Zakopanem położoną w centrum miasta. Każdy turysta czuje się zobowiązany przespacerować się tą niezwykłą aleją, wpatrując się w górujący nad miastem Giewont.

Więcej
Atrakcje Zakopanego Kasprowy Wierch

Kolejka na Kasprowy Wierch

Kolejka linowa na Kasprowy Wierch działa od 1936 r. i jest pierwszym tego typu urządzeniem w Polsce i pierwszym w całych Tatrach.

Więcej
Atrakcje Zakopanego - Willa Koliba

Muzeum Stylu Zakopiańskiego

Muzeum Stylu Zakopiańskiego Willa Koliba im. Stanisława Witkiewicza, to pierwszy dom w stylu zakopiańskim wybudowany w latach 1892–1893 według projektu Stanisława Witkiewicza

Więcej
Atrakcje Zakopanego - Gubałówka

Gubałówka

Gubałówka jest jednym z najczęściej odwiedzanych i najpopularniejszych wśród turystów miejsc w Zakopanem ze względu na łatwą dostępność i niesamowite widoki.

Więcej